0 (212) 590 19 90 / 91

Fujitsu Klima Servisi

Fujitsu Klima Servisi

Fujitsu klima servisi olarak profesyonel ekibimizle birlikte İstanbul'un her bölgesinde teknik servis imkanları sağlayarak mutlu müşteriler ile geniş bir ağ kuruyoruz. Klima satışlarında konum tespitleri yaparak ücretsiz imkanlar sağlayarak, klima montaj ve periyodik Fujitsu klima bakım ve onarım işlemleri gerçekleştiriyoruz.

İstanbul içerisinde bütün bölgeleri gezen uzman teknik servis ekibimizle, en kısa sürede ulaşım sağlayarak yerinizde servis vermekteyiz. Cihazınızın ileri düzey arıza tamir ihtiyacı bulunursa firmamıza getirilerek, servis süresince oluşan sorunları ve onarımlarıyla ilgili sizleri detaylıca bilgilendiriyoruz.

Fujitsu Klima Bakımı

Klimaların yaz ve kış mevsimlerinde sıcaklık ayarları, iklimsel hava şartlarına göre farklılık göstermektedir. Zaman içerisinde bu farklılıklar sonucu klimanızın toz parçacık oluşumu, kötü koku ve bakteri sorunları yaşatmaya başlamaktadır. Bu sorunlar sağlığınızı olumsuz yönde etkilemenin yanında aynı zamanda cihazınızın ömrünü de kısaltmaktadır.

 

Cihazınız bu sorunlar ile çalıştırılırken performans düşüklüğü ve elektrik çalıştırma düzeyi normal dışına çıkarak faturalarınızı da etkilemektedir. Sizlere en kısa sürede Fujitsu klima temizliğiniz için ulaşım sağlayarak, cihaz bakımınızı yapmaktayız. Cihaz bakımları sırasıyla; Klimanızın iç ünite kasası sökülerek özel kimyasal ilaçlarımızla iç haneye püskürtmeler yapılır. İç kasa ve filtreleri uygun bir konumda ilaçlanarak temizleme işlemleri gerçekleştirilir. Dış üniteye de bakım ilaçları uygulanarak klima bakımınız tamamlanır. İç ünite kapatılarak dış yüzeyi temizlenerek monte edilir.

Firmamızda verdiğiniz hizmetler dahilinde;

Fujitsu klima tamiri, kanal temizliği, arıza giderimi, klima yıllık bakımları ve anlaşmaları, üfleme ve emiş temizliği, gaz kontrolü ve klima gazı dolumu, iç ünite filtre temizleme ve yenileme, dış ünite temizliği, elektronik tüm modlarda çalıştırılma kontrolü, kondansatör yıklama ve genel temizlik, klima kumanda temini hizmetleri vermekteyiz.

 

Bakım sonrası klimanızın yedek parça temini yada servis hizmeti 1 yıl firmamız tarafından garanti altındadır. Fujitsu klima çalışmıyor, Fujitsu klima ısıtmıyor yada Fujitsu klima soğutmuyor ise bizleri çağrı merkezimizden arayarak sizlere en yakın ekibimizi kısa süre içerisinde göndererek sorunlarınıza hızlı çözüm sunabiliriz.

Fujitsu klima servis fiyatları ve bakım onarım anlaşmaları için online servis formumuzu doldurarak yada 7 / 24 çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyla :

5/5 94 Oy 5 Kritik
Fujitsu Klima Servisi

Fujitsu Klima Servis Hizmeti Verdiğimiz İlçeler

Sağlıklı Bakım

Klima servisi olarak sizlerle servis bakım anlaşmaları yaparak senede 2 kere düzenli iç ve dış ünite bakımı yapılmasını öneriyoruz.

Ailenizin sağlıksal sorunlarının oluşmasını yada sağlıksal sorunlarının tetiklenmesini önlemekle beraber, cihazınızın ömrünü azaltmamak ve elektrik faturalarındaki dalganlanmaları yaşamamanız adına kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz.

Filtre Nasıl Temizlenir?

- Musluk altına tutulan filtre, küvette detaylıca yıkanır.

- Tozlanmalara yönelik süpürge ile vakumlama temizliği yapılır.

- Çıkarılan filtre, herhangi bir katkı maddesi kullanılmadan duru su ile temizlenmelidir.

- Kurutma için güneş ısısından yararlanabilirsiniz.

- İşlemler sonrası filtre yerleştirilerek klima çalıştırılabilinir.