0 (212) 590 19 90 / 91

VRF Klima Servisi

vrf klima servisi

Vrf klimalar, Variable Refrigerant Flow yani kelimelerin baş harflerinden oluşan VRF; birden fazla iç ünitenin birbirinden bağımsız soğutma ve ısıtma üfleyebildiği, tek bir merkeze bağlı olarak çalışan ve gelişmiş çözümler üreten ısıtma - soğutma sistemidir. Bir dış ünite ile gaz akışı sağlayan dağıtıcılar yardımıyla birden çok iç ünite klimalarının birbirinden bağımsız olarak kontrol eden bu sistem, tek ve çoklu kat farketmeden ihtiyaç duyulan ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanır. Akıllı kontrol sistemi sayesinde bağımsız bölümlerin mesafe ve yüksekliklerini hesaplayarak iç ünitelere gerektiği kadar soğutucu akışkan gönderir ve en az sarfiyat sağlanarak en yüksek verim elde edilir.

vrf klima sistemleri

Bağımsız olarak çalışan bu sistem oda ya da ofislerde farklı ısıtma ve soğutma dereceleriyle inverter teknolojisiyle performanslı olarak çalışır.

Periyodik VRF Klima Bakımı

VRF klima servisi kurumsal firmalarınızda dış ve iç ünite bakımlarının yapılmasının dışında elektronik ve sistem kurulumundaki bazı arızaları onarım çalışmaları yapılmaktadır.

Akıllı ve ekonomik vrf sistemlerin projelendirilmesi, montaj ve servis hizmetlerini profesyonel ekibimizle İstanbul içi tüm illere hizmet vermekteyiz. Müşteri temsilcimizle vrf klimalar hakkında daha fazla bilgi alabilir, yeni bina ortamınızda kullanmayı hedeflediğiniz klima seçimleri için yardım alabilirsiniz.

Japon VRF Klima Markaları : Daikin, Fujitsu, Hitachi, Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy, Panasonic, Toshiba

Kore VRF Klima Markaları : LG, Samsung

Çin VRF Klima Markaları : Gree, Haier, Hisense, Midea

Kurumsal alanda sizlere en iyi performans sağlayacak vrf klimalar ile ilgili müşteri temsilcimizden bilgi alarak, projelendirmenize yardımda bulunabiliriz.

Oyla :

5/5 196 Oy 5 Kritik
VRF Klima Servisi

VRF Klima Sistemleri

Okul, hastane, plaza gibi bir çok geniş kapsamlı klima sistemi projelendirilmesi için profesyonel satış ekibimiz sizleri detaylıca bilgilendirebilir.

Dış ve iç üniteler ile yaşadığınız arızalar ile İstanbul'un tüm bölgelerine sizlere en yakın gezici ekibimizle saha içi teknik servis hizmeti vermekteyiz.

VRF Sistemler Nerelerde Kullanılır ?

Yüksek iklimlendirme yapan vrf cihazlar ofisler, hastaneler, alışveriş merkezleri, oteller ve bir çok yerde profesyonel ısıtma ve soğutma yöntemleridir.

Konforlu, değişkenlik gösteren gaz debisi ile inverter teknolojisi sayesinde enerji tasarrufuyla çalışmaktadır.